fbpx
preloader
Artık Asla Değersiz Hissetmeyeceğim

Artık Asla Değersiz Hissetmeyeceğim

Değersizlik inancı ve kalıpları yaşamda gerçekleştirebileceklerimiz ile aramızdaki en önemli engeli oluşturur. İçinde bulunduğumuz belirsizliklerle dolu dünyada, başkalarının bizi değersiz hissettirmesine sıklıkla izin veriyoruz.

Kendi değerimizi her zaman ailemizin, sevdiğimizin veya toplumun gözünden değerlendiriyoruz ve inanç ve düşünce kalıplarımız bizi sürekli yanıltıyor.

Mindfulness ve NLP tekniklerinin de kullanılacağı bu seminerde kendi değerinizi koymak, korumak ve yükseltmek için ve en önemlisi ‘artık değersiz hissetmeyeceğim’ demek için gerekenleri sıralayacağız, metodlar ve egzersizlerle adım adım değer kazanmanın yol haritasını göstereceğiz.

Çözüm önerileri ve bire bir önerilerle, interaktif bir ortamda yapacağımız çalışmanın sonucunda ertesi sabah uyandığınızda kendinizi bambaşka hissedeceğinizi şimdiden bilin.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Artık Asla Değersiz Hissetmeyeceğim” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Title:
03.11.20 – Edip Uras – Artık Asla Değersiz Hissetmeyeceğim

Saat:

Saat Dilimi:
Europe/Istanbul

Herhangi bir seviye bilgisi gerektirmez. Tüm katılımcılara çözüm ve kısa egzersizlerin de yer aldığı pdf dosyası eğitim sonrasında gönderilecektir.

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz.
Üye değil misiniz? Buradan kayıt olabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.