fbpx
preloader
Bach Çiçekleri Terapisi

Bach Çiçekleri Terapisi

Bir tıp doktoru ve bakteriyolog olan Dr. Edward Bach tüm rahatsızlıkların hormonal sistemde gerçekleştiğini, bu sisteme bağlı çalışan organlarımızın zamanla doğru titreşim boyutunda çalışmadığı için hastandığımızı ve hastalığın çoğunlukla psikolojik nedenlere dayalı duygu durumlarından kaynaklandığından yola çıkmıştır.

Çiçeklerin kimyasının bizlerin psikolojik durumlarımız ile benzer olduğunu ortaya koymuş, 38 çiçek özünü kullanarak hastalarını başarı ile tedavi etmiştir.
Bach çiçekleri remedileri bir ilaç değildir, gıda takviyesi değildir. Hiçbir yan etkisi yoktur, mevcut tedavinize zarar vermez ve her yaş kesiminden herkes için uygundur, çocuklar, hamileler, bitki ve hayvanların tedavisinde kullanılan etkin bir tedavi yöntemidir.

Buradaki en önemli husus tıpkı parmak izi gibi her bir hastanın tedavisinin kişiye özel olması gerekliliğidir. Korku başlığı altında size önerilen bir remedinin korkuları olan başka bir kişiye iyi geleceği anlamına gelmez. Bach çiçekleri terapi eğitimi almış deneyimli bir terapist aracılığı ile yapılan konsültasyon sonrası sizin için en uygun olan çiçek özlerinden bir karışım elde edilecektir.

Bach çiçeklerini kullanarak, ruh, beden, zihin bütünlüğü ile iç huzurunuzu yakalayabilir, sebebi bilinen ya da bilinmeyen, korku, endişe ve kaygılarınızdan özgürleşebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bach Çiçekleri Terapisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Konsültasyon sonunda kişiye özel Bach Çiçekleri remedisi hazırlanarak kargoya verilecektir.

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz.
Üye değil misiniz? Buradan kayıt olabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.