fbpx
preloader
Bireysel Seans: Kendi İçindeki Şifacıyı Uyandır

Bireysel Seans: Kendi İçindeki Şifacıyı Uyandır

Kendi içimizdeki şifacıların uyandığı bir zaman dilimi içindeyiz. Dileğim odur ki bilinçli bir şekilde bu uyanışta her birimiz ihtiyaç duyulan boşluğu hakkıyla doldursun ve sahip olduğu potansiyellerini rahatlıkla ortaya koyabilsin. Sen henüz kendi potansiyellerinin ne olduğundan emin değilsen ve bir destek arayışı içindeysen birlikte yol alabiliriz.

Şifacı önce kendisinde eksik olanı fark eder ve bunu tamamlayarak kendisini iyileştirir. Kendi yolculuğunda, önce kendi karanlığı ile yüzleşir ve o karanlığın en derinlerine cesurca adım atararak iner. Olanı görür ve kendisini şifalandırır. Ve gerçekten bunu başardığında artık başkalarının yaralarını da görüp onlara şifa verebilmeye başlar. Başkasında gördüğü, bir zamanlar kendi deneyimi ile acısını çekmiş olduğu kendi yarasıdır ve onu nasıl iyileştireceğini bildiği için bir başkasına da rehber olabilir.

Uzun yıllardır içinden geçtiğim deneyimlerim, aldığım birçok eğitim (profil sayfamda detayları ve sertifikaları bulabilirsin) ve rehberlerimin ışığında bireysel seanslar ile sizlere rehberlik vererek, daha fazla huzur, daha fazla neşe, daha fazla bolluk ve bereket içinde yaşamanın nasıl bir his olduğunu fark etmene kanal olma niyetindeyim. Danışanlarımın en yüksek potansiyellerine ulaşabilmesi, yaşam amaçları doğrultusunda ilerlemelerine engel olan korku, kaygı ve endişeleri fark etmeleri, geçmişe olan özlemlerin, geleceğe olan kaygıların, korkuların, enerji bedenini yavaşlatan ve harekete geçmesine engel olan her ne var ise çeşitli arınma yöntemleri ile giderilmesi bu seansların ana temalarını oluşturmaktadır.

Yaşam yolculuğunun içinde kalbine dokunduysa bu okudukların, birbirimize katkı sağlayacak hediyelerimiz var demektir.

Bireysel seanslar Upositive aracılığı ile Zoom üzerinden online görüşmeler şeklinde gerçekleşiyor. Tek ihtiyacın olan şey, varsa kafanı karıştıran her konuyu yanına alıp gelmen. Gerisini beraber açacağımız alanda birlikte fark ederek dönüştürebilmemiz gayet mümkün.

Aşk ile
Aysu

Tarih ve saat değiştirilebilir: danışanla danışman birlikte karar verebilir. Bunun için [email protected] adresine mail göndermeniz yeterlidir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bireysel Seans: Kendi İçindeki Şifacıyı Uyandır” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Kişinin ruhsal yolculuğundaki ihtiyacına göre yol alacağımız çalışmaların içinde çeşitli nefes teknikleri ve şifa çalışmalarının yanı sıra, zaman zaman bedensel aktiviteler gerçekleşebilir. Çalışmaya gelirken dolu mide ile gelinmemesi, seanstan 2 saat önce yeme işleminin bırakılmış olması kişinin bedensel hafifliğine ve kendisini kolaylıkla şifaya açmasına katkı sağlayacaktır. Tarih ve saat değiştirilebilir: danışanla danışman birlikte karar verebilir. Bunun için [email protected] adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz.
Üye değil misiniz? Buradan kayıt olabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.