fbpx
preloader
Hayır Diyerek Hayata Evet Demek

Hayır Diyerek Hayata Evet Demek

Hayır diyebilmek neden bu kadar zor merak ettiniz mi? Ya istediğiniz zaman Hayır diyebilseydiniz hayatınızda neler değişebilirdi?

‘Hayır’ üzerinde negatif anlamlar taşıyan bir sözcük. Oysa kişisel gelişimimizde Hayır diyebilmek o kadar önemli ki. Hayır diyebilsek, Hayır diyeceklerimizi seçebilsek ve korkmadan, utanma ve endişeye kapılmadan kendimizi ifade edebilsek hayatlarımız çok daha farklı olabilirdi.

Düşünün, şimdiye kadar verdiğiniz kararlarda ve yaptığınız seçimlerde sadece başkaları için Hayır diyemediğiniz anları. Ve o anlara geri dönüp sadece baskı altında hissettiğiniz, başkalarını kırmamak üzmemek adına kendinizi yok saydığınız o karar ve tercihleri değiştirseniz hayatınızda neler değişirdi?

İşte bu seminerde bundan sonra istediğinizde suçluluk duymadan Hayır diyebilmeniz için çözümler, uygulaması kolay metodlar ve sizi Hayır kelimesi ile barıştırarak bambaşka bir hayata hazırlayacak her şey var.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Hayır Diyerek Hayata Evet Demek” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Online seminerdir. Seminer sonunda katılımcılara tüm bilgilerin pdf dökümanı gönderilecektir.

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz
Üye değil misiniz? buradan kayıt olabilirsiniz
Sosyal medyaları kullan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? buradan giriş yapabilirsiniz
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz
Sosyal medyaları kullan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.