fbpx
preloader
Mutluluğun Keşfi Buluşmaları – 1

Mutluluğun Keşfi Buluşmaları – 1

Mutluluğun Keşfi Buluşmaları

Proje fikri, danışanların mutlu olmadıklarını yoğun bir şekilde belirtmeleri sonucunda çıktı. Yale Üniversitesi’nden tamamladığım Wellbeing eğitimiyle harmanladığım neredeyse 10 yıllık tecrübemi bu çalışmaya aktardım.

Beraber mutluluktan söz edeceğiz. Mutluluğun tanımını yapacağız. Mutluluğu ne şekilde elde edebileceğimize dair ruh, beden ve zihin odaklı çalışmalar yapacağız.

Bazen soru-cevaplar, bazen meditasyonlar gibi farklı uygulamalarla farkındalık yaşayıp kendimize yeni alışkanlıklar edineceğiz.

Mutlu olmak çok kolay. Yeter ki bunu bir yaşam şekli haline getirebilelim. Bu çalışmaya 18 yaş üstü herkes katılabilir.

Damla Selin Tomru kimdir?

Kimimila’nın kurucusu olan Damla, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra iletişimin farklı alanlarındaki kurum ve kuruluşlarda çalıştı. Doluca, UPS, Turkcell, Boehringer Ingelheim gibi şirketlerin iletişim stratejilerine destek olduktan sonra Hexagon Holding’te kurumsal iletişim alanında çalıştı. Ardından yaşam amacını sorgulama yolculuğu onu Beki İkala Erikli ile buluşturdu. Beraber geçirdikleri 3 yılın sonunda yaşam amacını buldu. Bir süre Melekler Dünyası’nda hizmet verdi. Ardından 2012’de kendi yolculuğuna çıktı.

Dolores Cannon’dan aldığı regresyon terapisi eğitimi, Co-Active yaşam koçluğu eğitimi, Zeynep Alan Sevil Güven ile geçirdiği 1 yıl ve bambaşka deneyimlerle kendi atölyelerini ve seans sistemlerini oluşturdu. Damla Selin Tomru 2013 yılında İçimizdeki Kelebek, 2015 yılında ise Yolculuk kitabını yazdı. Radyogram’da 14 bölümlük Dengede Yaşa programını hazırlayıp sundu. 2 yılı aşkın süredir Pozitif Dergisi için röportajlar ve dosyalar hazırlıyor.

Şu anda regresyon seansları, yaşam koçluğu seansları ve ruhsal dönüşüm seansları veriyor. Evrensel Karmik Dizim adını verdiği dizim tekniğini uyguluyor. BİR Atölye adlı 8 modüllük dönüşüm ve farkındalık atölyelerini veriyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mutluluğun Keşfi Buluşmaları – 1” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Çalışma online olarak Upositive aracılığıyla Zoom üzerinden gerçekleşecektir. Çalışmalar için: Rahat giyinmek Kağıt ve kalem Bazı buluşmalar için tealight, mum gibi farklı materyaller

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz.
Üye değil misiniz? Buradan kayıt olabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.