fbpx
preloader
Vazgeçilmez Olmanın Sırrı

Vazgeçilmez Olmanın Sırrı

Düşünün.

İlişkilerinizde vazgeçilmez olduğunuzu bilseniz, hayatınızda neler değişirdi?

Kaybetme korkusundan ve değersizlik hissinden sıyrılsanız, aldatılma korkunuz olmasa, hep sevildiğinizi ve sevileceğinizi bilseniz, neleri yapmak çok daha kolay olurdu?

Engellerden ve belirsizlikten sıyrılmak, vazgeçilmez olmanın formülüne sahip olmak bize sihirli bir dönüşümün kapılarını açabilir.

İlişkilerde vazgeçilmez olmanın bir formülü, bir kanunu ve kuralları var mı?

İlişkilerde vazgeçilmez olunur mu?

Kişi kendi değerini nasıl korur?

İlişkilerde değerli olmak için ne yapmalısınız?

Öz değerinizi korumak için neler yapmalısınız?

Seminer bittiğinde elinizdeki yol haritası, kolayca atacağınız adımlar ve vazgeçilmezliğe doğru yolculuk size hayatınızda daha önceden tanımadığınız bir siz ile tanıştıracak.

Edip Uras Kimdir?

Kendini tanımak, hayat amacını keşfetmek, amaca ulaşmak ve sürdürülebilir mutluluk için gereken iç donanımı sağlamak konuları başta olmak üzere, iş ve özel hayat ile ilgili insanların

‘kendi kendilerine yardım edebilme’ esası üzerine kurguladığı seminer, toplu eğitim ve bire bir seanslarına devam etmektedir.

Robert College, Marmara Ünv. İşletme Fakültesi, Henley College Otel Yöneticiliği ardından 1996 yılında Londra Birckbeck College‘da Psikoloji Yüksek Lisansı okudu.

7 yılı İngiltere’de olmak üzere toplam 14 yıllık profesyonel hayatında otelcilik, satış, pazarlama, dış ticaret, perakendecilik ve fuarcılık konularında kurumsal ve şahıs şirketlerinde en alt kademelerden başlamak üzere, orta ve üst kademe yöneticilik yaptı.

Profesyonel yaşamın ardından ‘patron’ olarak kendi şirketlerini kurdu. 11 yıl boyunca farklı konularda üretim, pazarlama ve satış ile dış ticaret alanlarında çalıştı

2009 yılından itibaren uyguladığı İletişim ve İlişki Koçluğu, NLP Masters ve Regresyon Terapilerinde toplam 9000 saat uygulama tecrübesine sahiptir.

Edip Uras’ın Tüm Etkinlikleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vazgeçilmez Olmanın Sırrı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Herhangi bir seviye bilgisi gerektirmez. Seminer sonunda katılımcılara tüm bilgilerin yer aldığı pdf dosyası paylaşılacaktır.

Giriş Yap

Hem üye hem danışman olarak buradan giriş yapabilirsiniz.
Üye değil misiniz? Buradan kayıt olabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Buradan giriş yapabilirsiniz.
Buradan sadece üye kaydı yapabilirsiniz.
Sosyal medya ile bağlan
veya

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Hesabımı oluştur butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.